Міноборони пропонує 100 тисяч гривень охочим збивати дрони

Новини України - Міноборони пропонує 100 тисяч гривень охочим збивати дрони

Міністерство оборони України відкрило набір до груп протиповітряної оборони з можливістю мати додаткову винагороду до 100 000 гривень на місяць. Про це Міноборони повідомило в Telegram-канал.
В Україні в червні цього року стартував експериментальний проєкт із формування груп ППО у складі добровольчих формувань територіальних громад.
За правилами, долучитись до групи ППО можуть громадяни України 18 років та старше, які не підлягають мобілізації, зокрема заброньовані, за віком чи станом здоров’я.
Міноборони гарантує учасникам добровольчих груп протиповітряної оборони комплексну підтримку.
Перед укладанням контракту кожен кандидат проходить медичну, професійну та психологічну перевірку, що забезпечує відповідність вимогам служби.
Далі новобранці проходять спеціалізоване навчання в сертифікованих школах, яке готує їх до виконання завдань виключно у сфері протиповітряної оборони.
Учасники долучаються до бойових чергувань у складі єдиної системи ППО держави, беручи активну участь у захисті повітряного простору України.
Учасники добровольчих груп протиповітряної оборони отримують додаткову винагороду, яка може сягати 100 000 гривень на місяць.
Однак ця сума не є фіксованою – вона нараховується пропорційно до фактичного часу участі у заходах з протиповітряної оборони, тобто розраховується за кількість днів чергування.
Добровольці також матимуть соціальні гарантії, передбачені статтею 119 Кодексу законів про працю України: збереження свого місця роботи та посади, що забезпечує додатковий рівень захисту та стабільності для тих, хто обирає захищати країну.
Як приєднатися до груп ППО
Спочатку необхідно стати членом добровольчого формування територіальної громади (ДФТГ), уклавши контракт добровольця ДФТГ терміном на 3 роки.
Документи потрібно подати ДФТГ за місцем свого проживання.
Процедура укладання контракту добровольця ДФТГ:

  • подання заяви на ім’я командира добровольчого формування,
  • медична, професійна та психологічна перевірка,
  • укладення контракту,
  • складання Присяги добровольця територіальної оборони,
  • отримання посвідчення члена добровольчого формування встановленої форми.
  • Як відомо, в ніч проти 10 липня росіяни атакували Київ безпілотниками та ракетами. На ранок відомо про двох загиблих і 16 постраждалих. У восьми районах столиці постраждала житлова, медична, освітня, торгівельна, транспортна інфраструктура.
    Зеленський відреагував на нічну атаку Росії

    Comments

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *